Buhovo 2018.

Orao bez problema svladao Jarebicu

Turnir se nastavlja u četvrtak 9.8. kada su na rasporedu utakmice četvrtfinala.
Sport / Ostali sportovi | 08. 08. 2018. u 17:31 Bljesak.info

Na 5. Lovačkom malonogometnom turniru Buhovo 2018. mogla su se vidjeli četiri zanimljiva susreta, gdje je bilo pregršt lijepih pogodaka i poteza, ali i uzbudljivih utakmica.

U prvoj utakmici večeri prošlogodišnji pobjednik turnira Orao Čerin predvođen bivšim hrvatskim rukometnim reprezentativcom Denisom Buntićem bez teškoća svladao ekipu Jarebica iz Mostara.

Prošlogodišnji finalist Gater Sv Hubert je rutinski pobijedio ekipu Jadran iz Neuma.

Domaćin Gazele Buhovo izgubili su od M. Mikulić Bikan Vir, al domaćini su pružili dobru igru 10 minuta prije kraja bilo je 0:0, ali Virani su slomili domaćina u posljednjim minutama susreta.

Ekipa Donja Blatnica i Bećari odigrali su utakmicu s puno lijepih golova i poteza kao što govori i rezultat 7:7. Nakon šesteraca više sreće je imala Blatnica, ali zbog lažiranja igrača u ekipi Donje Blatnice pod imenom "Antonio Galić" nastupio je igrač Marin Galić što se krši s pravilnikom turnira, te je susret registriran rezultatom 5:0 za Bećare koji će nastupiti u četvrtfinalu.