ATP Dubai

Čilić opet poražen od Monfilsa

U odlučujućem setu hrvatski tenisač kao da je mislima bio negdje drugdje, za 22 minute je izgubio set sa 0-6, osvojivši samo pet poena, i tako je i u četvrtom dvoboju sa Monfilsom doživio poraz
Sport / Ostali sportovi | 26. 02. 2019. u 19:43 Bljesak.info

Hrvatski tenisač Marin Čilić u utorak je poražen u 1. kolu ATP turnira u Dubaiju od Francuza Gaela Monfilsa sa 3-6, 6-4, 0-6 nakon sat i 45 minuta igre.

Čilić, koji zbog problema sa koljenom nije igrao od siječanjskog Australian Opena, loše je krenuo u meč sa Monfilsom i izgubio je servis u prvom gemu. Do kraja seta nije bio u prilici da uzvrati breakom, već je kod 3-5 još jednom ispustio svoj servis.

U drugom setu Čilić kod 2-2 napokon dolazi do breaka i osvaja set, iako je prilikom serviranja za set morao spašavati tri break-lopte.

No, u odlučujućem setu hrvatski tenisač kao da je mislima bio negdje drugdje, za 22 minute je izgubio set sa 0-6, osvojivši samo pet poena, i tako je i u četvrtom dvoboju sa Monfilsom doživio poraz, prenosi Hina.