Borbe

24 medalje za karataše Širokog Brijega na domaćem terenu

Već sljedeći vikend Širokobriješke karataše očekuje turnir u Crnoj Gori u Herceg Novom, te očekuju nastavak odličnih rezultata.
Sport / Ostali sportovi | 13. 10. 2019. u 22:05 Bljesak.info

Karate klub ''Široki Brijeg'' osvojio je 24 medalje na prvom Kolu lige regije Hercegovine u Širokom Brijegu, u konkurenciji od 16 klubova i oko 270 natjecatelja.

Članovi ovog kluba natjecali su se samo u borbama te je klub zauzeo visoko drugo mjesto u ukupnom poretku.  Na ligi je nastupilo 24 člana karate kluba Široki Brijeg u disciplini borba te su uspjeli osvojiti 24 medalje, od tog 7 zlatnih, 6 srebrenih i 11 brončanih medalja.

Ekipu su vodili braća treneri Goran i Marin Hrkać.

Također, za one koji žele postati dio obitelji Karate kluba Široki Brijeg upisi novih članova još uvijek traju, svaki utorak i četvrtak od 17:30 do 18:30h.