Međunarodnom taekwondo turniru Fojnica Open 2019.

14 medalja i 2 ekipna plasmana za Mostarski taekwondo klub Cro Star

Mostarski taekwondo klub Cro Star tako je na turniru, na kojem je sudjelovalo 350 natjecatelja, ostvario zapaženi uspjeh. 16 natjecatelja izborilo se za 14 medalja, i to 3 zlata, 8 srebra i 3 bronce.
Sport / Ostali sportovi | 03. 06. 2019. u 08:41 Bljesak.info

Na Međunarodnom taekwondo turniru Fojnica Open 2019.,održanom u nedjelju 2. lipnja, Mostarski taekwondo klub Cro Star osvojio je ukupno 14 medalja i 2 ekipna plasmana.

Zlato su osvojili  Luka Penavić, Matej Sesar, Antonio Rezo. Srebrenom medaljom okitili su se Damir Ćubela, David Rezo, Matej Vidačak, Romano Blažević, Barbara Penavić, Katarina Ćorić, Lucija Kovačević i Viktoria Penavić, dok su broncu osvojili Nika Šunjić, Luka Kovačević, Damir Ćubela.

Osvojena su 2 pehara u ekipnom plasmanu, u kadetima za ekipno 3.mjesto i u disciplini kick za ekipno 3. mjesto.

Posebno treba istaknuti Luku Penavića i Antonia Rezu, koji su aktualni državni prvaci, te su se i na ovom turniru okitili najsjajnijom medaljom svojim odličnim nastupom. Matej Vidačak je imao odličnu polufinalnu borbu, koju je riješio nokautom, a u polufinalu je izvrstan bio i Romano Blažević, kojem je ovo bio tek treći turnir, a već se okitio trećom medaljom.