Sportski uspjesi

11 medalja za Mostarce

Mostarski taekwondo klub Cro Star, koji vodi trenerica Klaudia Marić, ostvario je zapažene rezultate. Osvojeno je 11 medalja (1 zlato, 4 srebra i 6 bronci) i 2 ekipna plasmana.
Sport / Ostali sportovi | 07. 04. 2019. u 18:04 Bljesak.info

U subotu se u Kaknju održalo Federalno taekwondo prvenstvo, koje je i kriterijski turnir za državne bodove i ulazak u taekwondo reprezentaciju.

Barbara Penavić osvojila je zlato, srebrom su se okitili Antonio Rezo, Damir Ćubela, Marko Šetka i Iva Šetka, a broncu su osvojili Dujmović, Luka Penavić, Matej Vidačak, Roko Baković, Iva Šetka i Lana Šunjić.

U ekipnom plasmanu Cro Star je zauzeo 2. mjesto za djevojčice u disciplini kick i 3. mjesto za dječake u istoj disciplini.

Ovim Federalnim prvenstvom su Mostarci skupili još državnih bodova, i to nakon vrlo uspješno odrađenog državnog prvenstva nedavno, koje je također bilo kriterijski turnir Taekwondo Saveza BiH.

Ekipu su u Kakanj vodili treneri Klaudia Marić i Damir Šunjić.

Na Federalnom prvenstvu je nastupilo oko 400 natjecatelja iz klubova koji pripadaju Taekwondo Savezu Federacije BiH.