Remi

Zrinjski i Mladost podijelili bodove, igrači izviždani s tribina

Nakon prvog poluvremena mreže su mirovale, da bi u nastavku vidjeli dva pogotka, po jedan u obje mreže i podjelu bodova (1:1).
Sport / Nogomet | 30. 11. 2019. u 17:55 Bljesak.info

U okviru 18. kola Premijer lige u Mostaru su snage odmjerili Zrinjski i Mladost. Nakon prvog poluvremena mreže su mirovale, da bi u nastavku vidjeli dva pogotka, po jedan u obje mreže i podjelu bodova (1:1).

U prvih pola sata bez uzbuđenja, vrijedi izdvojiti tek slobodnjak Čurjurića, no ostalo je 0:0.

Pred odlazak na pauzu Hadžić je imao šansu za goste, ali nije bio precizan.

Mladost drugi dio otvara velikom šansom za Delića i dalo se naslutiti da bi gosti mogli do pogotka. Hadžić je u 55. minuti imao veliku šansu, ali ni tada nije pogodio.

U 66. minuti vodstvo Dobojlija. Fanimo je ubacio iz kornera, a Anes Vazda pogodio i šokirao Plemiće.

Domaći su nakon toga imali posjed lopte, diktirali tempo, no nije bilo ideje, međutim na kraju se ipak spasili od poraza.

U 89. minuti penal za Zrinjski. Sudija Bojo je bio blizu situacije i pokazao na bijelu tačku, a Rusteović sigurno pogodio za konačnih 1:1.