Uzvrat za sedam dana

Zrinjski u 90. minuti prokockao pobjedu protiv Vallette

Hladan tuš uslijedio je za Mostarce u 90. minuti kada je Fontanella matirao domaćeg vratara postavio konačnih 1:1.
Sport / Nogomet | 26. 07. 2018. u 20:48 Bljesak.info

Zrinjski i Valletta odigrali su na stadionu Pod Bijelim Brijegom neriješeno (1:1) u prvoj utakmici drugog pretkola kvalifikacija za Europsku ligu.

Mostarci su od početka utakmice napravili pritisak, tako da se u prvom poluvremenu mogla vidjeti odlična nogometna predstava s obje strane, u kojoj su dominirali Plemići.

Ipak, na prvo poluvrijeme otišlo se neriješenim rezultatom.

Zrinjski napokon dolazi do gola u 51. minuti preko Bilbije, na oduševljenje velikoj broja navijača Plemića.

Zrinjski će tako s neriješenim rezultatom putovati na Maltu i tražiti prolaz u sljedeću rundu kvalifikacija za Europsku ligu.