Mandić zaledio Koševo

Zrinjski srušio Sarajevo i pokazao da ne odustaje od obrane titule

''Plemići'' su ovom pobjedom smanjili zaostatak za vodećim Sarajevom na šest bodova te su pokazali da nisu odustali od obrane naslova prvaka.
Sport / Nogomet | 30. 03. 2019. u 21:00 Bljesak.info

Zrinjski je s minimalnih 0:1 slavio protiv Sarajeva u derbiju 24. kola Premijer lige BiH igranom na stadionu Koševo.

''Plemići'' su ovom pobjedom smanjili zaostatak za vodećim Sarajevom na šest bodova te su pokazali da nisu odustali od obrane naslova prvaka. S druge strane, ''Bordo'' momčad je propustila priliku u ovom susretu praktički riješiti pitanje prvaka BiH jer da su pobijedili Mostarce imali bi čak 12 bodova prednosti.

U prvom dijelu susreta nije zabilježena niti jedna izgledna prilika, no nešto bolje je bilo u nastavku.

Zrinjski je iz prve prilike na utakmici došao u vodstvo kada je Staniša Mandić u 52. minuti zaledio Koševo iskoristivši pogrešku domaće obrane i pogodivši za 0:1.

Već u sljedećem napadu Sarajevo je moglo izjednačiti kada je Hebibović snažno pucao iz slobodnog udarca, no vratar Brkić je sjajno obranio.

Do kraja susreta ''Plemići'' su se branili, no veći posjed lopte Sarajevu nije donio ništa ozbiljno s obzirom da nisu uspjeli postići izjednačujući pogodak.