Čeka ih bugarski Ludogorets

Zrinjski s igračem manje slavio na Malti i prošao u 3. kolo

Mostarci su ovime osigurali nastup u trećem kolu kvalifikacija gdje ih očekuje bugarski Ludogorets.
Sport / Nogomet | 02. 08. 2018. u 19:52 Bljesak.info

Nogometaši mostarskog Zrinjski slavili su 1:2 na Malti protiv Vallette u uzvratnom susretu drugog kola kvalifikacija za Europsku ligu nakon što je prvi susret u Mostaru završio 1:1.

Mostarci su ovime osigurali nastup u trećem kolu kvalifikacija gdje ih očekuje bugarski Ludogorets koji je u drugom pretkolu Lige prvaka iznenađujuće ispao od mađarskog Videotona.

''Plemići'' su uspjeli doći do pobjede iako su imali igrača manje od 50. minute kada je Galić dobio drugi žuti karton.

Aktualni prvak BiH u vodstvo je došao u 31. minuti golčinom Hrvoje Barišića. Valletta je izjednačila u 56. minuti, šest minuta nakon što je Zrinjski ostao s igračem manje, preko Borga.

Pobjedonosni pogodak vrijedan prolaska u treće kolo kvalifikacija postigao je Miloš Filipović u 66. minuti. Domaćinima su trebala dva pogotka da bi uspjeli proći dalje, no nisu mogli doći ni do izjednačenja.

Prvi susret protiv Ludogoretsa Zrinjski će igrati 9. kolovoza u Bugarskoj dok je uzvrat 16. kolovoza u Mostaru.