''Pod Bijelim brijegom''

Zrinjski isprašio Slogu u generalci pred nastavak prvenstva

Aktualni prvak BiH riješio je utakmicu već u prvom poluvremenu kada su ''pala'' sva četiri pogotka.
Sport / Nogomet | 11. 02. 2018. u 16:30 Bljesak.info

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su federalnog prvoligaša Slogu iz Siminog Hana 4:0, ''krvnika'' koji ih je izbacio iz šesnaestine finala Kupa BiH, u pripremnoj utakmici igranoj na stadionu ''Pod Bijelim brijegom''.

Mrežu momčadi iz Siminog Hana načeo je Handžić u 10. minuti, a devet minuta kasnije Bilbija udvostručuje vodstvo domaćih. Jakovljević u 45. minuti pogađa za 3:0, a minutu nakon toga Bilbija postavlja konačnih 4:0.

U drugom poluvremenu trener Blaž Slišković dao je priliku svim igračima, a mreže su do kraja susreta mirovale.

HŠK Zrinjski: Pirić, Galić, Jakovljević, Barišić, Stojkić, Ćirijak,Perišić, Filipović, Jović, Handžić.

FK Sloga: Abidhodžić, Hrelja, Efendić, Kojić, Širanović, Stjepanović, Musić, Bošnjak, Pirić, Jazvin, Mahmutović.