Kraj jesenskog dijela

Željezničaru pobjeda nad Širokim Brijegom, kiks Tuzla Cityja

Danas su odigrane posljednje utakmice 19. kola Premijer lige, čime je spuštena zavjesa na jesenski dio natjecanja.
Sport / Nogomet | 05. 12. 2021. u 16:46 S.B. | Bljesak.info

Željezničar je u derbiju kola svladao Široki Brijeg s 1:0 i tako mu se pridružio u sredini ljestvice. Po jako teškom terenu i lošim vremenskim uvjetima odluka je pala u 38. minuti kada je pogodio Sedad Subašić za konačnih 1:0.

U 21. minuti Željezničar je imao i jedanaesterac, no Ermin Zec nije bio uspješan s bijele točke.

U drugoj utakmici dana Tuzla City odigrao je 2:2 s Radnikom na svom terenu, pa je na zimskoj stanci sada prednost za Zrinjski velikih 12 bodova.

Radnik je poveo u Tuzli golom Blagojevića iz jedanaesterca, da bi Sulejman Krpić s dva gola donio preokret. Ipak, gosti iz Bijeljine su u sudačkoj nadoknadi preko Šarića došli do jednog boda.