Copa del Rey

Zaustavljen let Mirandesa: Real Sociedad prvi put u finalu kupa još od 1988.!

Gol za potvrdu prolaza zabio je Mikel Oyarzabal iz penala u 41. minuti. U prvoj utakmici bilo je 2:1 za Sociedad.
Sport / Nogomet | 05. 03. 2020. u 07:20 Bljesak.info

Real Sociedad je izborio finale Kupa kralja pobjedom 0:1 na gostovanju kod drugoligaša Mirandesa.

Mirandes je na putu do polufinala izbacio prvoligaše Celtu, Villarreal i Sevillu, ali nisu mogli protiv šeste momčadi Primere.

Real Sociedad se na taj način prvi put od 1988. godine plasirao u finale Copa del Rey. Treba istaknuti kako su u četvrtfinalu Baskijci eliminirali madridski Real.

Večeras u 21:00 sastaju se Granada i Athletic Bilbao u drugom polufinalnom uzvratu. Athletic sa svog stadiona nosi prednost 1:0.