Sedam golova, pet žutih

Zakarić presudio Želji u golijadi u Banja Luci

U derbiju i posljednjoj utakmici 14. kola Borac je u Banja Luci s 4:3 svladao sarajevski Željezničar.
Sport / Nogomet | 09. 11. 2020. u 19:56 S.B. | Bljesak.info

Nakon što je Zrinjski izbio na treću poziciju, koja kroz ligu vodi u Europu, na nju se nakon posljednje utakmice 14. kola vratio Borac. U spektakularnoj utakmici u Banja Luci Borac je s 4:3 svladao sarajevski Željezničar u važnoj utakmici za obje momčadi.

Borac je triput vodio, postigavši tri gola u prvom dijelu (Jovo Lukić, Stojan Vranješ, Goran Zakarić), no Željezničar se triput vraćao, a Ermin Zec je u 52. minuti drugim golom postavio 3:3.

Ipak, pet minuta prije kraja Zakarić s nekih 25 metara postiže gol za konačnu 4:3 pobjedu Borca.

Inače, sudac Frano Jelić imao je dosta posla podijelivši pet žutih kartona, sve u drugom dijelu.