La Liga

Zadržali prednost: Atletico teškom mukom slavio u Granadi

Colchonerosi su dominirali u prvom dijelu, ali zabili su tek u 63. minuti zahvaljujući golu Marcosa Llorentea.
Sport / Nogomet | 13. 02. 2021. u 18:45 Bljesak.info

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su u 23. kolu Primere na gostovanju kod Granade s 2:1 i opet stekli osam bodova prednosti ispred Reala.

Granada je izjednačila samo tri minute kasnije preko Venecuelanca Yangela Herrere, da bi u 74. minuti udarac Argentinca Angela Correje je okrznuo nekog od domaćih igrača, promijenio i prevario vrata za pobjedu Atletica.

Šime Vrsaljko je za goste ušao u igru u 46. minuti.

Sastav Diega Simeonea vodi s 54 boda iz 21 utakmice, dok je Granada osma s 30 bodova.

Sevilla je slavila s minimalnih 1:0 protiv Hueske, a strijelac pogotka bio je Munir El Haddadi (57.).

Ivan Rakitić je kao kapetan predvodio Sevillu do 65. minute, kada ga je zamijenio Jordan.

Sevilla se s pet pobjeda u nizu učvrstila među četiri prve ekipe koje osiguravaju plasman u Ligu prvaka.