Premier League

Wolvesi i Southampton remizirali; Burnley upisao prvu pobjedu

Burnley je ostvario svoju prvu pobjedu. S minimalnih 1:0 su kao domaćini bili bolji od Crystal Palacea. Wolverhampton i Southampton odigrali su 1:1.
Sport / Nogomet | 23. 11. 2020. u 23:07 Bljesak.info

U Engleskoj su odigrane dvije utakmice Premier lige koje nisu došle na red za vikend.

Burnley je ostvario svoju prvu pobjedu. S minimalnih 1:0 su kao domaćini bili bolji od Crystal Palacea, nešto bolje plasirane momčadi na ljestvici te su se odmaknuli od zone ispadanja.

Chris Wood bio je strijelac u 8. minuti utakmice. No, najzaslužniji za slavlje Burnleyja je vratar Nick Pope, koji se istaknuo sa nekoliko odličnih obrana.

U drugom meču dana, igrali su dva Hamptona, a na kraju su podijelili bodove s miroljubivih 1:1.

Poveli su gosti iz Southamptona preko Thea Walcotta u 58. minuti, ali je stvar u konačni egal doveo Neto svojih pogotkom u 75. minuti susreta te je s tim rezultatom završeno.

Southampton, kao ponajveće dosadašnje iznenađenje lige, igrao je bez najboljeg igrača Dannyja Ingsa što je domaćinima ponešto olakšalo posao, ali Wolvesi nastavljaju s nizom slabijih rezultata.