'Vragovi' peti

Vragovi riješili M'Boro i vratili se na europsku, petu poziciju

Sport / Nogomet | 19. 03. 2017. u 14:59 Z.S.

Manchester United je opravdao ulogu favorita i na gostovanju kod Middlesbrougha slavio sa 3:1 (1:0) u utakmici 29. kola Premiershipa.

Vodeći pogodak za momčad Josea Mourinha postigao je Fellaini. Na 2:0 je preciznim i snažnim udarcem u 62. minuti povisio Lingard. Nadu domaćoj momčadi u povoljan ishod vratio je Gestede pogotkom za 1:2 u 77. minuti.

No, u sudačkoj nadoknadi pobjedu Manchester Uniteda potvrdio je Valencia iskoristivši pogrešku domaćeg vratara Victora Valdesa.

Manchester United je tako stigao do 14. pobjede i sa 52 boda trenutačno zauzima peto mjesto koje vodi u Europsku ligu, dok je Middlesbrough ostao na 22 boda i u grčevitoj borbi za ostanak na pretposljednjem, 19. mjestu.

Vodeći Chelsea ima 69 bodova, 13 više od drugoplasiranog Tottenhama i trećeplasiranog Manchester Cityja.