La Liga

Villarreal preokretom do pobjede; Celta bolja od Valencije

Villarreal do preokreta stiže u 71. minuti, Alcacer je izašao sam ispred vratara, no malo je zakomplicirao situaciju, ali se u posljednji trenutak ipak snašao i matirao gostujućeg vratara za konačnih 2:1.
Sport / Nogomet | 20. 09. 2020. u 11:31 Bljesak.info

Na Estadio de la Ceramica odigrana je utakmica drugog kola španjolske La Lige u kojoj je domaći Villarreal slavio protiv Eibara rezultatom 2:1.

Gostujuća ekipa je u 50. minuti preko Kikea došla do vodstva 0:1. Exposito je sjajnom loptom izbacio Kikea, koji zaobilazi vratara i loptu posprema u praznu mrežu.

Nakon primljenog gola domaći trener Emery radi dvije zamjene te ubrzava igru svoje ekipe. To mu se isplatilo u 63. minuti kad Chukwueza pronalazi Morena u kaznenom prostoru, a prvi topnik Žute podmornice sjajnim lažnjakom vara obrambene igrače te posprema loptu u suprotni kut za 1:1.

Getafe je na svom stadionu slavio protiv Osasune rezultatom 1:0. Gol vrijedan prvih bodova sezone djelo je Mate u 54. minuti.

Celta  je svladala Valenciju s 2:1, golobima Iaga Aspasa (13., 57.),  dok je Maximiliano Gómez pogodio za Šišmiše (46.).