Sumnjiv penal

VIDEO | Usprkos pobjedi, Dinamu navijači u Vinkovcima okrenuli leđa

Sport / Nogomet | 26. 02. 2017. u 17:10 S.K.

Dinamo je u susretu 22. kola Prve HNL u Vinkovcima pobijedio Cibaliju 2:1, a pobjednički pogodak Modri su zabili iz dvojbenog kaznenog udarca u 89. minuti.

Sumnjiv, pobjednički penal iz same završnice realizirao je dvostruki strijelac Armin Hodžić, no pobjedu navijači hrvatskog prvaka nisu slavili.

Dinamo je poveo u 72. minuti golom Hodžića koji je sjajnim udarcem s desetak metara pogodio rašlje. Domaćin je u 87. minuti uspio izjednačiti nakon ubačaja iz kornera, a strijelac je bio Ivan Zgrablić.

Međutim, radost domaćih navijača kratko je trajala - tri minute kasnije sudac Batinić dosudio je više nego dvojben kazneni udarac za Dinamo nakon što je Soudani pao u kaznenom prostoru.

Nezadovoljni načinom na koji je Dinamo došao do pobjede, Boysi su igračima poklonjene dresove vratili u teren.

Vodeća Rijeka slavila je na gostovanju kod Intera 2:1 i tako zadržala šest bodova prednosti.