HNL

VIDEO | Rijeka ostala stopostotna

Sport / Nogomet | 30. 07. 2017. u 06:31 D.L.

Aktualni hrvatski nogometni prvak Rijeka zadržala je stopostotni učinak u novoj sezoni Prve HNL svladavši na svom terenu Istru 1961 s 2:0 (0:0), a tri boda u subotu osvojio je i Slaven Belupo 1:0 (0-0) pobjedom na gostovanju kod Intera u Zaprešiću.

Oba pogotka na Rujevici bili su autogolovi gostujućih igrača, u 65. minuti lopta se nakon udarca Gorgona glavom s pet metara od grede odbila u leđa vratara Istre Ivušića i završila preko gol-linije, da bi u 74. minuti Gojković u pokušaju prekidanja dodavanja Gorgona za Gavranovića skrenuo loptu u vlastitu mrežu, piše Hina.

Rijeka nakon tri kola ima maksimalnih devet bodova, dok je Istra 1961 ostala na jednom.

Tri boda Koprivničanima u Zaprešiću osigurao je Mirko Ivanovski u 50. minuti.

Slaven Belupo sada ima šest bodova, kao i drugi Dinamo koji će u nedjelju gostovati kod Osijeka, dok je Inter peti s četiri boda, koliko ima i četvrti Hajduk, koji u nedjelju gostuje kod Cibalije.