Prva liga Federacije BiH

Veležu bod u Visokom, Čapljina slavila u Travniku

Sport / Nogomet | 09. 09. 2017. u 17:05 D.L.

U jednom od derbija šestog kola Prve lige Federacije BiH Bosna i Velež su u Visokom odigrali neodlučeno 0:0.

Publika je mogla vidjeti veoma zanimljiv susret u kojem su gosti iz Mostara pokazali malo više, dok domaći nisu bili na svojoj razini.

Čapljina je u Travniku upisala veoma važnu pobjedu protiv istoimene momčadi (0:1), a strijelac pobjedonosnog pogotka bio je Nikola Leko

U Orašju je istoimena domaća momčad s 2:0 savladala Igman iz Konjica. Strijelci za popularne ''Labudove sa Save'' bili su Marković i Tanturovski. Treba dodati da su gosti kraj susret dočekali s dva igrača manje.

Slaven je uspio na svom terenu slomiti otpor bihaćkog Jedinstva i na kraju slaviti s 2:0. Prvo poluvrijeme nije bilo pogodaka, da bi u drugom mreža gostiju se zatresla dva puta. Treba istaknuti da su gosti na ovaj susret doputovali tek 50-tak minuta uoči početka susreta, a razlog je navodno gužva u prometu.