''Rođeni''

Velež upisao pobjedu, debitirao Ramčilović

Uz nekolicinu mlađih, zaigrao je iskusni Kuduzović, a priliku su od prve minute dobile i novajlije Marques, Osmić, Samardžić koji su potpisali ugovore, te Sikira koji je nekoliko dana u Mostaru.
Sport / Nogomet | 20. 02. 2019. u 21:20 Feđa IBRULJ | Bljesak.info

U sklopu priprema za proljetni dio sezone, nogometaši Veleža su odigrali i devetu kontrolnu utakmicu, ovaj put je protivnik bio niželigaš Klis, a priliku su dobili igrači s nešto manjom minutažom tijekom prethodnih susreta.

U drugom dijelu zaigrala je nekolicina mlađih igrača, čak su pojedini igrači iz juniorskog i kadetskog pogona dobili priliku, a Velež je ostvario pobjedu 2:0 pogotcima Irisa Mandžuke i Anisa Ramčilovića.

Ramčilović je jedan od dvojice igrača koji su prije dva dana potpisali ugovore. Stiže iz Švicarske gdje je igrao za Chiasso i Rapperswil, ima 22 godine i potpisao je ugovor do kraja sezone.

Drugi igrač koji je početkom tjedna pristupio ''Rođenima'' je Albanac koji igra pod zastavom Švedske Valmir Berisha. Berisha je bio velika nada švedskog nogometa, počeo je u Halmstadu, kasnije je igrao za juniore Rome, nakon čega je nanizao Cambuur, Aalesund, Fjölnir, prije nego što je završio u Mostaru. Kao kadetski reprezentativac Švedske bio je najbolji strijelac SP-a 2013. godine sa sedam pogodaka, od čega je tri postigao protiv Argentine u susretu za treće mjesto.

Berisha je klasični napadač i za očekivati je da će dobiti priliku u susretu protiv Igmana, posljednjoj provjeri pred početak drugog dijela sezone.