Drama na Koševu

Velež u sudačkoj nadoknadi ostao bez pobjede!

U posljednjoj utakmici 24. kola Premijer lige Velež je na Koševu odigrao 1:1 sa sarajevskim Olimpikom.
Sport / Nogomet | 05. 04. 2021. u 19:38 S.B. | Bljesak.info

Mostarski Velež ostao je bez važnih bodova u borbi za europske pozicije. Rođeni su vodili sve do sudačke nadoknade, kada je duboko u nadoknadi Elvis Mujić svirao jedanaesterac koji je u gol pretvorio Adnan Osmanović.

Gosti su poveli odmah na početku drugog poluvremena. Nakon udarca Samira Radovca vratar Olimpika Hadžić kratko je odbio loptu, a u mrežu ju je pospremio Dario Ferreyira.

Velež je imao pobjedu u rukama, ali je u zadnjoj minuti primio pogodak pa se morao zadovoljiti bodom. Duboko u sudačkoj nadoknadi domaći su dobili jedanaesterac, jer je nakon udarca Čurjurića rukom navodno igrao Denis Zvonić. Jedanaesterac je realizirao Osmanović.

Inače, sve do jedanaesterca Velež je bio bolja momčad, a prije postignutog gola imao je i stopostotnu priliku kada je Horić s gol crte izbacio loptu nakon loba Nemanje Anđušića. No, u završnici gosti su se odlučili za branjenje rezultata, za što su na koncu bili kažnjeni.