Derbi za Europu

Velež slavio na Pecari i zadržao europski san

Golom Nemanje Anđušića još iz druge minute, te Denisa Zvonića u sudačkoj nadoknadi iz penala, mostarski Velež svladao je Široki Brijeg na Pecari s 2:0.
Sport / Nogomet | 18. 04. 2021. u 20:45 S.B. | Bljesak.info

Velež je dobio i drugi derbi zaredom. Nakon pobjede nad Sarajevom Rođeni su slavili i kod Širokog Brijega (2:0) te se izjednačili sa Zrinjskim na diobi trećeg mjesta.

Velež je poveo još u drugoj minuti kada je zabio Nemanja Anđušić. Široki je nakon primljenog gola stalno napadao, no briljirao je Slaviša Bogdanović na vratima gostiju.

Istaknuo se i Dario Miškić na drugoj strani obranivši jedanaesterac Brandau. Ipak, u sudačkoj nadoknadi Velež je dobio još jedan penal, ovaj put nakon što je Šabić oborio Harisa Ovčinu.

Siguran izvođač bio je Denis Zvonić koji je pogodio za 2:0 i strahovito važnu pobjedu mostarskog Veleža.