3:4

Velež poražen u pripremnoj utakmici od Mladosti

I kada je izgledalo da će susret završiti bez pobjednika, Hrustanović postiže gol za konačnih 3:4.
Sport / Nogomet | 22. 01. 2019. u 16:58 Bljesak.info

U sklopu priprema za proljetni dio sezone nogometaši Veleža su odigrali i drugu kontrolnu utakmicu. Ovoga puta protivnik je bila momčad ''Mladost'' iz Doboja kod Kakanja.

Kao i u susretu protiv gabelskog GOŠK-a viđen je veliki broj golova, čak sedam, iako je teren za igru bio izuzetno težak.

Velež je uspio anulirati početno vodstvo gostiju (Guzina) preko Fajića koji je realizirao jedanaesterac, ali se mreža Bobića zatresla još jednom prije odlaska u svlačionice zahvaljujući Atajiću.

U nastavku su viđena još četiri pogotka. Prvo je Sadiković sa bijele točke udvostručio prednost gostiju koju je anulirao za sedam minuta dvostruki strijelac Behram.

Velež je utakmicu počeo u sljedećem sastavu: Bobić, Biševac, Dario, Zvonić, Marquez, Ćosić, Vehabović, Lucas, Brandao, Mujezinović i Fajić dok su u nastavku zaigrali Rahimić – Alikadić, Mrgan, Zeljković (Dudić), Mešanović – Varatanović – Osmić, Behram – Cvijanović, Ovčina te Stegnajić.