U Vrapčićima pala Tuzla

Velež nakon preokreta srušio lidera ljestvice

Mostarski Velež na domaćem je terenu ugostio ekipu Tuzla Cityja, a u utakmici punoj preokreta domaći su slavili s 2:1.
Sport / Nogomet | 25. 09. 2019. u 17:35 Bljesak.info

Zanimljivu utakmicu mogli su u Vrapčićima u srijedu poslijepodne vidjeti ljubitelji nogometa.

Gosti su poveli preko Ubiparipa u 38. minuti. Pravom majstorijom prvi strijelac lige zadao je težak udarac domaćima.

S tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme, a onda se Mostarci bude.

U 67. minuti odličnu igru Veleža u drugom poluvremenu golom je okrunio Brandao i tako poravnao na 1:1.

Samo četiri minute kasnije Brandao pogađa za konačnih 2:1 i tako postaje junak utakmice u kojoj je Velež srušio lidera ljestvice.

Radnik je u Bijeljini pobijedio ekipu Čelika sa 2:1 i učvrstio se na petom mjestu prvenstvene ljestvice. Maksimović je domaće doveo u vodstvo u 2. minuti, a gosti iz Zenice došli su do poravananja golom Dilavera u 14. minuti. Ipak, Radnik u 32. minuti postiže drugi pogodak, ponovo preko Maksimovića i dolazi do pete pobjede u sezoni.