Prijateljska

Velež dvaput vodio, Željo na kraju slavio

U Sarajevu je na stadionu Grbavica Željezničar s 3:2 svladao mostarski Velež. Bila je to prva pripremna utakmica za obje momčadi.
Sport / Nogomet | 01. 07. 2020. u 20:46 S.B. | Bljesak.info

Mostarci su dvaput vodili, no na kraju je Željezničar slavio nakon preokreta u utakmici koja je, zbog pogoršanja epidemiološke situacije, igrana bez navijača.

Prvi pogodak na utakmici postigao je Velež. Strijelac gola bio je Obren Cvijanović u 13. minuti utakmice, kada je fantastičnim udarcem matirao Filipa Erića.

Željezničar je izjednačio u 33. minuti, a strijelac je bio novopridošli Luka Juričić.

Cvijanović je u 59. minuti doveo Velež u 2:1 vodstvo, no u zadnjih sedam minuta Željezničar je postigao dva gola.

Za 2:2 je pogodio Mehmed Alispahić, a pobjedu domaćinu donio je Ivan Lendrić s bijele točke.

Inače, utakmica je odigrana s 45 minuta zakašnjenja zbog visokih temperatura.