Kramarić

Vatreni se vratio i pogodio u pravoj katastrofi Hoffenheima

Počasni pogodak za Hoffenheim zasigurno je malo ohrabrenje za Kramarića, koji od početka sezone ima problema s koljenom, ali ujedno je ovaj poraz i velika frustracija, jer je gostujući tim postigao četiri pogotka s iračem manje!?
Sport / Nogomet | 25. 11. 2019. u 09:48 Bljesak.info

Hoffenheim je u 12. kolu njemačke Bundeslige doživio neugodan poraz od Mainza rezultatom 1:5 te su tako prekinuli niz od pet pobjeda.

Na ovoj utakmici bilježi se i povratak Kramarića na teren.

Krama je ušao u igru u 46. minuti nakon mjesec dana izbivanja, a upravo je on u 83. minuti primio odbijanac u kaznenom prostoru Mainza i majstorskom reakcijom pospremio loptu u gostujuću mrežu.

Bilo je to smanjenje rezultata na 1:3. Nakon toga je Mainz postigao još dva gola.

Naime, Ridle Baku je zbog grubog starta isključen pred kraj prvog poluvremena.

Treći je to nastup Kramarića u Bundesligi ove sezone, a također i treći pogodak.

Mainz je do ove utakmice bio u velikoj krizi, a nakon smjene trenera, i dolaska Achima Beierlorzera, očito je da su doživjeli pozitivni šok.

U zadnjoj utakmici koja je igrana u nedjelju, Augsburg je s uvjerljivih 4:0 svladao berlinsku Herthu i tako produbio krizu u momčadi trenera Ante Čovića.