Premier League

Uvjerljiva pobjeda Ville s igračem manje; Svecima bod kod Fulhama

Aston Villa je stigla do pobjede nad Crystal Palaceom premda je od 45. minute igrala s igračem manje, a čak dva gola je zabila s igračkim deficitom.
Sport / Nogomet | 26. 12. 2020. u 19:41 Bljesak.info

Nakon što su u prvom susretu Boxing daya (15. kola engleskog nogometnog prvenstva) Leicester i Manchester United ponudili istinsku poslasticu (2:2), Aston Villa je pobijedila Crystal Palace s 3:0, dok su u drugom susretu Fulham i Southampton odigrali bez golova.

Villa je do pobjede stigla premda je od 45. minute igrala s igračem manje, a čak dva gola je zabila s igračkim deficitom.

Domaćin je poveo u 5. minuti golom Bertranda Traorea, a u posljednjim trenucima prvog dijela Tyrone Mings je pocrvenio.

No, u nastavku je Aston Villa zabila još dva gola, a strijelci su bili Kortney Hause (67) i Anwar El Ghazi (76).

U drugom susretu Fulham i Southampton su odigrali 0:0.

Gosti su bili bliži pobjedi, imali su dvije sjajne prilike, jednom su pogodili okvir gola, a čak dva gola su ima poništena nakon intervencije VAR-a.