Puna mreža

Uvjerljiva pobjeda Napolija na gostovanju kod Udinesea

U posljednjem susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je u gostima pobijedio Udinese sa 4:0, te drži prvo mjesto i maksimalan učinak.
Sport / Nogomet | 20. 09. 2021. u 23:27 Bljesak.info

Nogometaši Napolija večeras su u jedinom susretu 4. kola talijanske Serie A gostovali kod ekipe Udinesea. Došli su do uvjerljive pobjede, slavili su rezultatom 4:0.

Napolitanci u vodstvo dolaze u 24. minuti pogotkom Victora Osimhena nakon prodora  Lorenza Insignea.

Na novi pogodak čekalo se samo desetak minuta. Gosti su dobili slobodan udarac, Koulibaly je s prve stative nakon ubačaja dodavanjem pronašao glavu Amira Rrahmanija, a nekadašnji član Dinama ne griješi.

Već visokih 3:0 postavio je sam Kalidou Koulibaly u 52. minuti na asistenciju Fabiana Ruiza. Nogometaši u svijetlo plavim dresovima izveli su korner, lopta se od Španjolca odbila Senegalcu, a ovaj sjajnim volejem u desne rašlje riješio pitanje pobjednika.

Za konačnih 4:0 zabio je Meksikanac Hirving Lozano u 84. Bio je to još jedan vrhunski pogodak u rašlje, asistirao mu je Rui.

Vodeći Napoli ima 12 bodova, a slijede ga Inter i Milan sa po 10, dok je Udinese osmi sa 7 bodova.