Premier League

Uvjerljiva pobjeda: Chelsea igrao, Manchester United zabijao golove

Debi Franka Lamparda na klupi Chelseaja bio je poput noćne more, barem rezultatski. Poraženi su s visokih 4:0 u derbiju na Old Traffordu.
Sport / Nogomet | 12. 08. 2019. u 07:55 Bljesak.info

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su Chelsea 4:0 u utakmici prvog kola Premier lige.

United je poveo pogotkom Marcusa Rashforda iz jedanaesterca u 18. minuti, a rezultatom 1:0 završeno je prvo poluvrijeme.

U drugom dijelu uslijedio je potpuni potop londonske ekipe. U 65. minuti Anthony Martial udvostručio je vodstvo Crvenih vragova, a dvije minute kasnije Rashford je svojim drugim golom postavio 3:0.

Posljednji pogodak djelo je Velšanina Daniela Jamesa koji je u 81. minuti poentirao u svojem debiju.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je cijeli susret u sastavu poražene momčadi.