4:1

United do treće pobjede u nizu

Liverpool je vodeći na ljestvici sa 54 boda. Drugoplasirani Manchester City ima 47 bodova, Tottenham je treći sa 45, a četvrti Chelsea ima 43. Na petom je mjestu Arsenal sa 38 bodova, dok je Manchester United šesti sa 35.
Sport / Nogomet | 30. 12. 2018. u 19:55 Bljesak.info

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su na Old Traffordu Bournemouth sa 4-1 (3-1) u posljednjoj utakmici 20. kola engleskog prvenstva te su se tako zadržali na prosjeku postignutih i primljenih pogodaka otkako je Ole Gunar Solskjear zamijenio Josea Mourinha.

U trećoj uzastopnoj pobjedi "crvenih vragova" prva dva pogotka postigao je Paul Pogba u 5. i 33. minuti. Na 3-0 je u 45. minuti povisio Marcus Rashford, a dvije minute poslije Ake je smanjio zaostatak gostiju. U nastavku se u strijelce upisao i Romelu Lukaku u 72. minuti, a za pogodak mu je asistirao Pogba.

U ranije odigranim nedjeljnim utakmicama Chelsea i Manchester City ostvarili su pobjede gostujući kod Crystal Palacea, odnosno Southamptona, čime su zadržali isti zaostatak na ljestvici za vodećim Liverpoolom.