Premier League

U Londonu sve kristalno jasno: Bluesi i Eaglesi uvjerljivo slavili

Na samom kraju susreta Chelsea je zabio još dva gola te tako potvrdio tri boda. Prvo je Silva zabio nakon ubačaja Ziyecha iz kornera, a u 80. minuti Werner zabija za konačnih 4:1.
Sport / Nogomet | 07. 11. 2020. u 21:36 Bljesak.info

Odigrane su još dvije utakmice osmog kola engleske Premier lige u kojima su Chelsea i Crystal Palace upisali uvjerljive pobjede protiv Sheffield Uniteda i Leedsa.

Chelsea je na Stamford Bridgeu slavio protiv Sheffield Uniteda rezultatom 4:1.

Iako su gosti već u 9. minuti došli u prednost golom McGoldricka, Chelsea do poluvremena okreće rezultat.

Prvo je u 23. minuti Kovačić proigrao Abrahama za 1:1, da bi u 34. minuti Chilwell zabio na sjajno ubacivanje Ziyecha.

Na samom kraju susreta Chelsea je zabio još dva gola te tako potvrdio tri boda. Prvo je Thiago Silva pogodio nakon ubačaja Ziyecha iz kornera, a u 80. minuti Werner postavlja konačnih 4:1.

Kovačić je zbog ozljede morao napustiti teren u 71. minuti, trenutno nije poznata težina njegove ozljede.

Crystal Palace je na svom stadionu pobijedio Leeds, također rezultatom 4:1.

Scott Dann je u 12. minuti doveo domaćine u vodstvo na asistenciju Ezea. Leedsu je u 17. minuti poništen gol Bamforda zbog zaleđa, a samo pet minuta kasnije domaćin je stigao do povećanja prednosti, ovoga puta strijelac je bio asistent prethodnog gola Eberechi Eze.

Leeds se vraća u 27. minuti golom Bamforda, no do kraja poluvremena gosti pospremaju loptu u svoju mrežu, točnije Hélder Costa u 42. minuti.

U drugom dijelu točku na i sjajne pobjede Palacea stavio je Jordan Ayew svojim golom u 70. minuti za konačnih 4:1.

U kasnijem večernjem terminu sastaju se West Ham i Fulham.