Europska liga

U drugom kolu uspješni Milan, Arsenal, Benfica i Villarreal

Drugu pobjedu rossonerima donijeli su Brahim Díaz (24), Rafael Leao (57) i Diogo Dalot (66), dok je Zlatan Ibrahimović u 36. minuti promašio jedanaesterac.
Sport / Nogomet | 29. 10. 2020. u 23:20 Bljesak.info

Milan je u skupini H pobijedio prašku Spartu sa 3:0, dok su Lille i Celtic odigrali 2:2.

Ante Rebić nije nastupio za Milan, a Rade Krunić je igrao do 88. minute.

U drugom susretu Lille i Celtic su odigrali 2:2, a domaćin je uspio izjednačiti postigavši dva gola u zadnjih 20 minuta.

Elyounoussi je zabio oba gola za škotski sastav (28, 32), dok su strijelci za Lille bili Celik (67) i Ikone (75). Lille je u 41. minuti imao i kazneni udarac, ali David nije bio precizan.

Na ljestvici vodi Milan sa šest bodova, dok Lille ima četiri.

Leicester City je u Ateni porazio AEK sa 2:1 upisavši i drugu pobjedu.

Vardy (18-11m) i Choudhury (39) su zabili za Engleze, a Muamer Tanković (48) za domaćine.

U drugom susretu Braga je na gostovanju pobijedila Zorju Lugansk sa 2:1, pa nakon dva kola ima šest bodova kao i Leicester City.

Villarreal je u skupini I pobijedio Qarabag u gostima (3:1), dok je u istoj grupi Maccabi Tel Aviv, također u gostima, pobijedio Sivasspor (2:1).

Arsenal protiv Dundalka (3:0) i Benfica protiv Standarda iz Liegea (3:0) bili su vrlo uvjerljivi.

Slavia iz Praga pobijedila je Bayer iz Leverkusena 1:0, a istim je rezultatom Rangers slavio protiv Lecha.