Premier League

U derbiju kola Liverpool i Chelsea na Anfieldu odigrali bez pobjednika

Nakon što je isključen Rice James zbog igranja rukom, uslijedila je dominacija Redsa koji ipak nisu pronašli put do gola Mendyja i eventualne pobjede.
Sport / Nogomet | 28. 08. 2021. u 21:48 Bljesak.info

Liverpool i Chelsea su u derbiju trećeg kola Premier lige na Anfieldu odigrali 1:1.

Chelsea je na Anfieldu poveo u 22. golom Havertza.

Liverpool je do izjednačenja stigao u petoj minuti sudačke nadoknade kada je Salah pogodio iz penala kojem je prethodila sporna situacija.

Naime, James je na crti loptu zaustavio rukom, a sudac Anthony Taylor je tek nakon gledanja VAR-a pokazao na penal, a braniču Plavaca crveni karton.

U nastavku smo gledali dominaciju Redsa koji nisu pronašli put do gola Mendyja.

Chelsea je sjajnu priliku za pobjedu imao u 84. minuti kada je Kovačić, na dodavanje Lukakua, bio u izglednoj prilici, no pucao je ravno u Alissona. Mateo je odigrao solidno drugo poluvrijeme umjesto Kantea.

I Liverpool i Chelsea su na sedam bodova, koliko još imaju West Ham i Everton.