Liga prvaka

Barca svladala Inter, PSG se spasio u 90. minuti

U jednom od derbija večeri nogometne Lige prvaka Barcelona je na stadionu Camp Nou bez Lionela Messija pobijedila Inter sa 2:0 upisavši treću pobjedu u skupini.
Sport / Nogomet | 24. 10. 2018. u 23:12 Fena

Nogometaši Borussije Dortmund i Barcelone ostvarili su pobjede u susretima trećeg kola Lige prvaka.

Borussia je na svom terenu svladala Atletico Madrid sa 4:0, golovima Axela Witsela (38.), Raphaela Guerreira (73., 89.) i Jadona Sancha (84.). Nijemcima ovo je bila treća pobjeda kojom se izdvojio na prvom mjestu s tri boda prednosti nad večerašnjim protivnikom.

Do treće pobjede došla je i Barcelona koja je savladala Inter sa 2:0. Rafinha je u 32. minuti doveo svoj tim u vodstvo, a Luis Suarez je u 62. postavio konačan rezultat.

Paris Saint Germain je u 90. minuti došao do boda u utakmici s Napolijem čime je zadržao šanse da se plasira u "nokaut" fazu.

Talijani su poveli je u 29. minuti golom Lorenza Insignea. Parižani su izjednačili u 61. autogolom Maria Ruija, dok je novu prednost Napoliju donio Dries Mertens u 77. minuti. Ipak, u sudačkoj nadoknadi Angel di Maria je pogodio za konačnih 2:2.

Remi u Parizu iskoristio je Liverpool koji je pobjedom nad Crvenom zvezdom 4:0 preuzeo lidersku poziciju u skupini C.