Veliki skok

Tottenham slavio protiv Brightona i preuzeo drugo mjesto u Premiershipu

Spursi su uoči ovoga kola bili na devetom mjestu, a pobjedom su napravili veliki skok.
Sport / Nogomet | 01. 11. 2020. u 23:13 Bljesak.info

Nogometaši Tottenhama probili su se na drugo mjesto ljestvice engleskog prvenstva nakon što su u susretu sedmog kola pobijedili Brighton & Hove Albion sa 2:1.

Strijelci za pobjedu Tottenhama bili su Hary Kane iz jedanaesterca u 13. minuti, te Gareth Bale u 73. minuti.

Bio je to Baleov prvi pogodak za Spurse sedam godina i 166 dana nakon što je postigao posljednji pogodak za londonski klub. Bale je od 2007. do 2013. igrao za Tottenham, potom je za 91 milijun eura preselio u Real Madrid, a u Tottenham se vratio 19. rujna ove godine. Za goste je zabio Tariq Lamptey (56).