1/4 finala Kupa BiH

TOŠK savladao Zvijezdu u Gradačcu

Utakmica je odigrana na stadionu Zvijezde u Gradačcu, a TOŠK je tim rezultatom napravio veliki korak ka plasmanu u polufinale Kupa.
Sport / Nogomet | 27. 02. 2019. u 16:58 Bljesak.info

Nogometaši TOŠK-a iz Tešnja pobijedili su s 2:0 Zvijezdu iz Gradačca, u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH.

Gosti su na tom susrtu do prvog gola došli u 28. minutu pogotkom Kalesića, a drugi pogodak postigli su u 86. minutu, kada je Kitanović zatresao mrežu domaćina.

Najzanimljiviji susret ove faze natjecanja od 17.00 sati na Koševu igraju  dvije vodeće ekipe u Premijer ligi BiH, Sarajevo i Zrinjski.

Od 19.00 sati Široki Brijeg će na Pecari dočekati banjalučki Borac. Četvrti meč četvrtfinala između Sloge i Klisa na rasporedu je 5. ožuja.