Svrake remizirale s Pijetlovima; Villa i Fulham za povijest Premier lige

Harry Kane igra sezonu iz snova, najbolji je strijelac i asistent lige, no Tottenham opet nije slavio.
Sport / Nogomet | 04. 04. 2021. u 23:29 Bljesak.info

Tottenham je u 31. kolu Premier lige odigrao 2:2 kod Newcastlea.

Joelinton je doveo Svrake u vodstvo u 28. minuti, da bi Kane uzvratio golovima u 30. i 34. minuti.

S nova dva gola preuzeo je prvo mjesto ljestvice strijelaca, ali i srušio rekord Premier lige. Naime, stigao je do brojke od 84 gola na gostujućim utakmicama u Premier ligi, čime se ne može pohvaliti nijedan igrač u povijesti.

U 85. minuti imao je priliku za hat-trick, no udarac je zaustavio okvir gola.

Kazna je za Spurse stigla samo minutu kasnije kada Willock zabija za 2:2.

Aston Villa je pobijedila Fulham 3:1 u utakmici 31. kola Premier lige.

Utakmica je to koja je i prije samog početka ušla u povijest Premier lige jer su treneri obje momčadi na teren izveli igrače rođene nakon prve ikad odigrane utakmice Premier lige 15. kolovoza 1992.

Na Villa Parku mreže su mirovale do 61. minute kada je post dug više od pola godine u Premier ligi prekinuo Mitrović.

Preokret domaćinu golovima u 78. i 81. minuti donosi Trezeguet, da bi konačan rezultat postavio Watkins u 87. minuti.

Ranije je Southampton, također nakon preokreta, s 3:2 pobijedio Burnley. Armstrong (31), Ings (42) i Redmond (66) pogađali su za Svece, dok su golove za Claretse postigli Wood (12, 11-m) i Vydra (28).