Premier League

Svrake nemoćne protiv Crvenih vragova na Old Traffordu

Manchester United je sada drugi na tablici i ima deset bodova manje od lidera Cityja, dok je Newcastle na 17. mjestu sa 25 bodova i opasno se približava mjestima na tablici koja vode u drugu ligu
Sport / Nogomet | 21. 02. 2021. u 22:03 Bljesak.info

Nogometaši Manchester Uniteda u nedjelju večer su na svom terenu pobijedili Newcastle s 3:1 u meču 25. kola Premiershipa.

Crveni vragovi su do prednosti stigli nakon pola sata igre kada je Rashford postigao sjajan pogodak za 1:0.

Međutim, samo šest minuta kasnije gosti su izjednačili. Nakon udarca iz kuta lopta je stigla do Saint-Maximina koji je odlično pogodio mrežu Uniteda za 1:1.

No, domaćin je bio dosta konkretniji u drugom poluvremenu i uspio je stići do pobjede.

Do prednosti su stigli u 57. minuti kada je Bruno Fernandes asistirao za Jamesa koji pogađa za 2:1 i novo vodstvo Uniteda.

U 75. minuti sve je bilo riješeno. Sudac je svirao udarac s bijele točke za United, a odgovornost je kao i obično preuzeo Burno Fernandes i pogodio za 3:1 što je bio i konačni rezultat utakmice.

Manchester United je drugi i ima deset bodova manje od lidera Cityja, dok je Newcastle na 17. mjestu sa 25 bodova i opasno se približava mjestima na tablici koja vode u drugu ligu.