DFB Pokal

Šunjić odveo Stuttgart u četvrtfinale

Sport / Nogomet | 16. 12. 2015. u 21:07 Z.S.

Stuttgart našeg Tonija Šunjića sastao se večeras sa Eintracht Braunschweigom u okviru osmine finala DFB Pokala. Susret je nakon 1:1 u regularnom dijelu odlučen u produžecima, a tu se bolje snašao domaći tim.

Na Mercedes-Benz Areni prvi gol viđen je već u šestoj minuti. Strijelac za vodstvo gostiju iz Braunschweiga bio je Baffo, da bi potom u 21. minuti Niedemeier donio Stuttgartu izjednačenje i ujedno vratio stvari na početak.

Do kraja susreta mreže su mirovale i pristupilo se produžecima, a u dodatnih trideset minuta bolje se snašle 'Švabe', prenosi SportSport.ba. Werner je u 99. minuti pogodio za preokret svoje momčadi, međutim četiri minute prije kraja Ademi je izjednačio rezultat.

Za konačnih 3:2 pobrinuo se Šunjić u 118. minuti. Bosanskohercegovački reprezentativac je ovim pogotkom odveo svoj Stuttgart u četvrtinu finala njemačkog DFB Pokala.