Gradski derbi

Suarez riješio katalonski derbi; Barca opet na bod do Real Madrida

Trenutak odluke dogodio se u 56. minuti, a Suarez je zabio iz akcije u kojoj je golman obranio Messijev udarac. Barcelona je drugoplasirana momčad La Lige sa bodom zaostatka, ali i utakmicom više od vodećeg Real Madrida.
Sport / Nogomet | 09. 07. 2020. u 00:43 Bljesak.info

U utakmici 35. kola Primere gradski okršaj Barcelone i Espanyola otišao je na stranu aktualnog prvaka Španjolske.

Rezultat je bio 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je urugvajski golgeter Luis Suarez.

Na utakmici su dosuđena i dva isključenja, prvo je u 50. minuti Ansu Fati opasno startao đonom na suparničkog igrača te je tek četiri minute nakon što je zamijenio Semeda morao otići pod tuš.

Srećom po momčad Quiquea Setiena, samo tri minute kasnije Espanyolov igrač Lozano je također zaradio crveni karton, doduše nakon intervencije VAR-a, te su obje momčadi opet bile brojčano poravnate na Campu Nou.

Trenutak odluke dogodio se u 56. minuti, a Suarez je zabio iz akcije u kojoj je golman obranio Messijev udarac.

Ivan Rakitić je igrao je za Barcelonu sve do 92. minute, kada je zamijenjen.

Barcelona je drugoplasirana momčad La Lige sa bodom zaostatka, ali i utakmicom više od vodećeg Real Madrida.

Espanyol, jedan od najpopularnijih španjolskih klubova, s 24 boda iz 35 utakmica ispada iz lige po prvi puta nakon 1994.