Bundesliga

Stuttgart - Freiburg 2-2, pobjeda Augsburga

Borna Sosa nije nastupio za Stuttgart koji je u zadnjih pet kola osvojio samo jedan bod.
Sport / Nogomet | 03. 02. 2019. u 21:08 Bljesak.info

U susretu 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva Stuttgart i Freiburg su odigrali 2-2, dok je Augsburg bio uvjerljivi protiv Mainza pobijedivši sa 3-0.

Freiburg je poveo već u 4. minuti golom Janika Haberera, no Stuttgart je uspio okrenuti rezultat golovima Emiliana Insue (75) i Daniela Didavija (83).

U 89. minuti domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Mario Gomez, a Freiburg je uspio izjednačiti u četvrtoj minuti nadoknade golom Floriana Niederlechnera.

U drugom susretu Augsburg je bio uvjerljiv protiv Mainza pobijedivši sa 3-0, a sva tri gola zabio je Alfredh Finnbogason. Islandski reprezentativac je u prvom poluvremenu realizirao dva jedanaesterca (8, 34), a potom je u 54. minuti lijepo zabio za 3-0.

Na ljestvici vodi Borussia Dortmund sa 49 bodova, dok Borussija iz Moenchengladbacha i Bayern imaju po sedam bodova manje.