Kvalifikacije za SP

Srbiji bod protiv Portugala zahvaljujući izostanku VAR-a; Malta iznenadila Slovačku

U sudačkoj nadoknadi dogodila se situacija koja će podiće dosta prašine jer čini se da Portugalu nije priznat čisti gol, no kako nema VAR-a sudac nije mogao provjeriti. Ronaldo je potpuno izgubio živce, te je čak bacio kapetansku traku.
Sport / Nogomet | 27. 03. 2021. u 22:44 Bljesak.info

Portugal je u skupini A kvalifikacija za SP 2022 ispustio 2:0 protiv Srbije u Beogradu, da bi na kraju završilo 2:2.

Jota za zabijao u 11. i 36. minuti, da bi Mitrović u 46. i Kostić u 60. spasili bod Srbima.

U samoj završnici Srbi su ostali s igračem manje nakon što je pocrvenio Milenković.

U drugoj utakmici te skupine Luksemburg je iznenađujuće slavio na gostovanju kod Irske.

Strijelac još jednog povijesnog pogotka za momčad Luksemburga bio je Gerson Rodrigues u 85. minuti.

Srbija i Portugal imaju po četiri boda, Luksemburg tri, Azerbajdžan i Irska su bez bodova.

U skupini E Češka i Belgija odigrali su 1:1. Provod je zabio za domaćine u 50., da bi Lukaku izjedančio deset minuta kasnije.

Ranije je Bjelorusija s 4:2 svladala Estoniju.

Češka i Belgija imaju četiri boda, Bjelorusija tri, Wales i Estonija su bez bodova.

U posljednjoj utakmici drugog kola hrvatske skupine Slovačka i Malta odigrali su 2:2.

Malta je nakon samo 20 minuta igre imala 2:0 golovima Gambina i Satariana, da bi se Slovaci u igru vratili golovima Streleca u 49. i Skriniara u 53. minuti.

Do kraja se rezultat nije mijenjao pa tablica skupine H nakon dva kola izgleda ovako: Rusija (6), Slovenija (3), Hrvatska (3), Slovačka (2), Cipar (1), Malta (1).