4-1

Španjolska: Asistencija Modrića za pobjedu Reala

Modrić je igrao do 88. minute.
Sport / Nogomet | 15. 08. 2021. u 08:02 Bljesak.info/Hina

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić bio je asistent za drugi pogodak madridskog Reala u 4-1 (0-0) gostujućoj pobjedi protiv Alavesa u susretu 1. kola novog španjolskog prvenstva.

Modrić je u 53. minuti ubacio s desne strane na prvu vratnicu gdje je utrčao Nacho i ispružio nogu kojom je proslijedio loptu u mrežu. Pet minuta ranije "kraljevski" klub je u vodstvo doveo Benzema, i u toj akciji je sudjelovao Modrić zajedno s asistentom Hazardom, a francuski je napadač pogodio i za 3-0 u 62. minuti.

Počasni gol za Alaves postigao je Joselu iz kaznenog udarca u 65. minuti, da bi konačni rezultat postavio Vinicius u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Ante Budimir igrao je do 72. minute za Osasunu koja je na svom terenu igrala 0-0 s Espanyolom.