22. kolo Premijer lige BiH,

Sloboda i Željezničar podijelili bodove

Iako je susret najavljen kao derbi nije igrom opravdao takav značaj osim u prvih dvadesetak minuta kada su obje ekipe imale nekoliko prilika za gol.
Sport / Nogomet | 09. 03. 2019. u 19:52 Fena

U susretu 22. kola Premijer lige BiH, na Tušnju su večeras Sloboda i Željezničar podijelili bodove odigravši 0:0.

Prije početka utakmice minutom šutnje odana je počast preminulom golmanu Širokog Brijega Krešimiru Bandiću.

U 18. minuti Mehmed Alispahić je škaricama zaprijetio golmanu gostiju Vedranu Kjosevskom, ali je bio neprecizan.

Minutu kasnije Antonio Pavić je natjerao domaćeg golmana Gorana Vukliša da panterskim skokom odbije loptu koja je išla uz samu stativu i spriječi pogodak.

U 22. minuti ponovo je šut isprobao Alispahić, ali je Kjosevski loptu izbacio u korner.

U finišu prvog poluvremena u šesnaestercu  Slobode došlo je do "koškanja" igrača dva tima, ali su se strasti brzo smirile.

Drugo poluvrijeme ponudilo je mršav nogomet, bez mnogo izglednih prilika, baš kao da su se i jedni i drugi zadovoljili podjelom plijena.

Sloboda je tako upisala drugi bod iz tri posljednja susreta, uz samo jedan postignuti gol, dok je Željezničar osvojio četvrti i zadržao se u krugu ekipa koje pretendiraju na plasman u Europsku ligu.