Alibi igra Reala

Sjajni Getafe nesretno izgubio od Reala koji sada Barci bježi četiri boda

'Los Blancosi' su se na Stadionu 'Alfredo Di Stefano' do samog finiša mučili kako bi probiti Getafe. To im je pošlo za rukom tek u 79. minuti i to iz penala, a strijelac je bio Sergio Ramos.
Sport / Nogomet | 03. 07. 2020. u 00:02 Bljesak.info

Getafe je taktički i trkački bio superioran 70 minuta, premda je i Real nekoliko puta zaprijetio.

Činilo se kako bi ova tvrda utakmica mogla završiti bez pogodaka, a onda je uslijedila munjevita kontra Reala preko desne strane.

Mathías Olivera je faulirao Daniela Carvajala u kaznenom prostoru, a sudac je pokazao na bijelu točku. Sergio Ramos je to pretvorio u gol svojom desnicom u desnu donju stranu gola.

Bio je to jubilarni 70. pogodak za Ramosa u dresu Kraljevskog kluba.

Igrači Reala su igrali s puno nervoze i teških nogu. Naprosto je nevjerojatno koliko su neprisiljenih pogrešaka napravili do vodstva.

Tek nakon gola za 1:0 samopouzdanje im se vratilo, a kod igrača Getafea gotovo iščezlo.

Luka Modrić je za real igrao do 62. minute, a njegov učinak bio je jedan dobar šut prema golu protivnika i žuti karton.

Barcelona je ispustila šest bodova u posljednje tri utakmice protiv Seville, Celte Vigo i Atletico Madrida.

S druge strane, Madriđani su pobijedili u svih pet posljednjih utakmica i tako preokrenuli utrku za naslov na svoju stranu.

Samo su Eibar i Real Sociedad  zabili Realu u posljednjih pet utakmica, a u ostalim su Madriđani sačuvali mrežu netaknutom.