''Nula'' na Pecari

Široki remijem s Radnikom izgubio vodeće mjesto na ljestvici

Remijem s Radnikom Široki je izgubio čelno mjesto na premijerligaškoj ljestvici.
Sport / Nogomet | 12. 08. 2018. u 22:22 Bljesak.info

Nogometaši Širokog Brijega odigrali su 0:0 s bijeljinskim Radnikom u susretu 4. kola Premijer lige BiH igranom na stadionu Pecara. Ovim kiksom Široki je izgubio vodeće mjesto na ljestvici koje sada zauzima Željezničar.

U prvom dijelu susreta domaći su imali posjed lopte, no nisu uspjeli doći do izglednije prilike dok su gosti iz Bijeljine u dva navrata opasno zaprijetili.

U nastavku susreta ''Plavo-bijeli'' su pojačali tempo igre i konstantno vršili pritisak nošeni navijanjem gledatelja na Pecari, no do izglednije prilike kao ni pogotka nisu uspjeli doći.

U završnici susreta bilo je dosta nervoze i trzavica na terenu, a sudac Adis Mulahasanović odstranio je u 86. minuti trenera gostiju Mladena Žižovića.

Gostujući igrači odugovlačili su igru i ''krali'' vrijeme što sudac nije sankcionirao niti u jednom slučaju.

Dvije najveće prilike na utakmici Široki je imao u posljednjim minutama. Dražen Bagarić je glavom pucao nakon kornera tik iznad grede, a mladi napadač Stipe Jurić pucao je desno iskosa, no lopta mu je otišla uz samu vratnicu.

U 5. kolu, 15. kolovoza, Široki Brijeg gostuje kod Mladosti u Doboj-Kaknju.