Široki opet blizu Europe

Široki razbio Slobodu za samo pola sata

Široki Brijeg pomalo hvata pravu formu. Večerašnja uvjerljiva pobjeda nad Slobodom (3:0) bila im je treća u zadnje četiri utakmice.
Sport / Nogomet | 01. 12. 2020. u 18:45 S.B. | Bljesak.info

Široki je pogotovo sjajan na svom terenu, gdje su igrači Tonija Karačića u zadnje dvije domaće utakmice postigli osam golova. Pobjedu protiv Slobode osigurali su u prvih pola sata.

Domaći su poveli u sedmoj minuti, vratar Adnan Golubović obranio je Toniju Joviću jedanaesterac, a natrčao je Viktor Angelov koji je pogodio za 1:0.

Isti igrač pogodio je za 2:0 u 17. minuti, a potop Slobode potvrdio je Alen Jurilj u 29. minuti.

Nakon uvjerljivog vodstva Široki se zadovoljio, tempo utakmice je opao, pa je ostalo 3:0, a Široki se ovom pobjedom u potpunosti približio poziciji koja vodi u Europu.