Liga za prvaka

Široki razbio Krupu

Susret je bio riješen već u prvom poluvremenu u kojem su ''Plavo-bijeli'' potopili Krupu s četiri pogotka.
Sport / Nogomet | 28. 04. 2018. u 18:45 Bljesak.info

Nogometaši Širokog Brijega s uvjerljivih 5:0 slavili su protiv Krupe u susretu sedmog kola Lige za prvaka igranom na stadionu Pecara.

Mrežu gostiju načeo je branič Bernardo Matić u 22. minuti kada je nakon kornera nadvisio protivničke  igrače i pogodio za 1:0. Dvije minute kasnije Dražen Bagarić udvostručuje vodstvo. Prethodno je Ivan Baraban pucao, a vratar Fejzić obranio, no Bagarić je natrčao na odbijanac i poslao loptu u mrežu.

U 39. minuti nakon lijepe akcije na loptu je natrčao Matić i svojim drugim pogotkom povisio rezultat na 3:0. U 44. minuti Josip Ćorić je pogodio za 4:0 i potpuni potop gostiju.

U nastavku susreta nastavila se dominacija domaćih, a “petarda je pukla” u 58. kada je nakon ubačaja Josipa Barišića pogodio Stjepan Lončar.

Do kraja susreta Širokobriježani su mirno kontrolirali utakmicu uz nekoliko prilika, no rezultat se nije mijenjao.