Remi u Vrapčićima

Ikić postigao golčinu, Anđušić spasio Velež

Velež i Široki Brijeg otvorili su 17. kolo Premijer lige odigravši neriješenih 1:1.
Sport / Nogomet | 19. 11. 2021. u 19:37 S.B. | Bljesak.info

Veležu je bila neophodna pobjeda nad Širokim Brijegom kako bi se maknuo od opasne zone, no s obzirom na kretanje rezultata u ovoj utakmici, u Veležu ipak mogu biti zadovoljni i bodom (1:1).

Naime, Široki Brijeg vodio je od 47. minute fantastičnim golom Ivana Ikića, koji je na ubacivanje Tonćija Mujana pogodio volejem s tridesetak metara.

Nakon toga Velež je bio u potpunoj ofenzivi, no nije uspijevao napraviti pravu priliku sve do samog kraja utakmice. Onda u 87. minuti nakon prekida pogodio je Nemanja Anđušić i tako spasio svoju momčad poraza.

Bljesak.info / Brandao i Marko Jurić u duelu

U sudačkoj nadoknadi domaći su tražili jedanaesterac jer je u šesnaestercu Širokog pao Demir Peco, ali sudac Luka Bilbija dosudio je prekršaj u napadu.